LinkedIn

ZAPOWIEDŹ: Ogólnopolska Konferencja: Kontrole i kary, pozwolenia zintegrowane w gospodarce odpadami

Category News

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na ogólnopolską konferencję pt."Kontrole i kary, pozwolenia zintegrowane w gospodarce odpadami", która odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2019 r. w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest EKORUM.

Podczas najbliższej konferencji będzie można wysłuchać referatów poświęconych nie tylko prawnym aspektom zagadnienia kontroli i pozwoleń zintegrowanych w gospodarce odpadami, ale również obejmujących aspekt dostosowania zakładów do znowelizowanych zapisów ustawy o odpadach oraz konkluzji BAT.

W studium panelowym pt. "Konsekwencje wprowadzenia nowelizacji ustawy o odpadach oraz rozporządzeń dla gospodarujących odpadami Kontrole przeprowadzane przez inspektorów ochrony środowiska i ich konsekwencje dla gospodarujących odpadami" weźmie udział również Maciej Kiełbus, Partner w naszej Kancelarii.

W dalszej części konferencji Pan Maciej Kiełbus wspólnie z r.pr. Joanną Kostrzewską wygłosi wykład pt. "Tytuł prawny do nieruchomości gospodarki odpadami wg znowelizowanych przepisów. Zasady i tryb nakładania administracyjnych kar pieniężnych w prawie odpadowym".

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

 

Link do rejestracji.

Zobacz także: