LinkedIn

Udział mec. Joanny Kostrzewskiej w seminarium pt. „Dostęp do informacji publicznej – wybrane aspekty związane z ograniczaniem realizacji prawa do informacji”

Category News

Dnia 20 kwietnia 2016 r. w Sali im. W. Celichowskiego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu (al. Niepodległości 18) odbędzie się organizowane przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski, przy udziale Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu oraz pod patronatem prowadzonego przez Kancelarię Portalu PrawoDlaSamorzadu.PL, seminarium pt. „Dostęp do informacji publicznej – wybrane aspekty związane z ograniczaniem realizacji prawa do informacji”.

W jego ramach Joanna Kostrzewska, radca prawny specjalizujący się w prawie administracyjnym w naszej Kancelarii, omówi wybrane kwestie z zakresu dostępu do informacji publicznej. Poruszone zostaną m.in. takie zagadnienia jak formy udostępniania, możliwe nadużycia, sankcje za nieudostępnienie informacji, czy anonimizacja danych.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się TUTAJ.

Do udziału w seminarium zapraszamy starostów, wójtów, burmistrzów, prezydentów, sekretarzy oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za udostępnianie informacji publicznej.

 

Zobacz także: