LinkedIn

Trzy artykuły prawników z naszej Kancelarii w miesięczniku „Serwis Administracyjno-Samorządowy”

Category Publikacje

Z radością informujemy, iż w najnowszym numerze Serwisu Administracyjno-Samorządowego (nr 2/2016) zostały opublikowane trzy artykuły autorstwa prawników z naszej Kancelarii.

Artykuł pt. „Studnia a podatek od nieruchomości”, którego autorami są Paweł Grzybowski i Dominik Goślicki, prawnicy w Dziale Prawa Podatkowego w naszej Kancelarii, dotyczy wątpliwości, jakie budzi kwestia sposobów opodatkowania studni w zależności od zakwalifikowania obiektu do odpowiedniej kategorii opodatkowania.

Drugi artykuł – również autorstwa Pawła Grzybowskiego – pt. „Zwolnienie z opodatkowania nieruchomości gminnych – wybrane problemy” porusza problematykę kwestii zwolnienia z opodatkowania nieruchomości, które są własnością gminy.

Kolejny artykuł pt. „Wymagania dla mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych”, którego autorem jest Mateusz Karciarz, prawnik specjalizujący się w prawie administracyjnym w naszej Kancelarii, dotyczy wymagań, jakie obecnie muszą spełniać instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania zmieszanych odpadów komunalnych.

Zapraszamy do lektury!

Więcej w zakładce PUBLIKACJE.

 

Zobacz także: