LinkedIn

Strefa RIPOK na targach POL-ECO-SYSTEM

Category News

                      W dniach 27-29 października 2015 r., podczas targów POL-EKO-SYSTEM, odbywają się konferencje tematyczne dotyczące gospodarki odpadami „Strefa RIPOK”.  Jest to druga edycja spotkań, które organizowane są podczas poznańskich targów.

Program spotkań został tak przygotowany, by omówić najważniejsze kwestie dotyczące zarządzania i funkcjonowania zakładów zagospodarowania odpadów o statusie RIPOK.

W programie zawarte zostały tematy dotyczące prawnych aspektów funkcjonowanie tego typu instalacji, które omówione zostaną przez czołowych prawników zajmujących się tą branżą.

Wśród nich znajduje się Maciej Kiełbus - Redaktor Naczelny portalu PrawoDlaSamorządu.pl, a zarazem Partner w Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu, który wygłosił podczas pierwszego dnia w panelu pn. „Prawo dla RIPOK” prelekcję na temat „Aktualizacji WPGO – zmian w regionach gospodarki odpadami województw”.

Organizatorem Konferencji jest EKORUM - organizator licznych konferencji i szkoleniowych wyjazdów technicznych w kraju i za granicą z zakresu ochrony środowiska i tematów pokrewnych.

Patronat medialny nad Konferencją objął portal PrawoDlaSamorządu.pl, prowadzony przez Naszą Kancelarię.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się TUTAJ.

Zapraszamy do udziału w kolejnych dniach wydarzenia!

 

Zobacz także: