LinkedIn

Strefa Ograniczania Niskiej Emisji na targach POL-ECO-SYSTEM

Category News

W dniach 27-29 października 2015 r., podczas targów POL-EKO-SYSTEM, odbędą się konferencje tematyczne dotyczące ograniczania niskiej emisji. Po raz pierwszy zorganizowana zostanie „Strefa ograniczania niskiej emisji”.

Program strefy został tak przygotowany, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące przepisów unijnych i krajowych w zakresie ochrony powietrza, funduszy na ograniczanie niskiej emisji, a także wpływu powietrza na zdrowie, środowisko i gospodarkę. Ponadto przedstawione zostaną doświadczenia z wprowadzenia programów ograniczania niskiej emisji w wybranych polskich miastach.

Spotkanie kierowane jest do pracowników administracji samorządowej, pracowni urbanistycznych, inspektoratów ochrony środowiska oraz stowarzyszeń i fundacji zajmujących się ograniczaniem niskiej emisji.

Jednym z prelegentów podczas drugiego dnia konferencji będzie Maciej Kiełbus - Redaktor Naczelny portalu PrawoDlaSamorządu.pl, a zarazem Partner w Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu. Tematem jego wystąpienia będzie „Wymogi dotyczące jakości powietrza w przepisach unijnych i krajowych. Jak wykorzystać ustawę antysmogową do walki z niską emisją w gminie”.

Organizatorem Konferencji jest EKORUM - organizator licznych konferencji i szkoleniowych wyjazdów technicznych w kraju i za granicą z zakresu ochrony środowiska i tematów pokrewnych.

Patronat medialny nad Konferencją objął portal PrawoDlaSamorządu.pl, prowadzony przez Naszą Kancelarię.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Zobacz także: