LinkedIn

SEMINARIUM „Rozliczenie jednostek samorządu terytorialnego w VAT wraz z jednostkami budżetowymi – czyli jak po uchwale NSA w zakresie VAT rozliczać Gminę”

Category News

24 czerwca 2013 r. Naczelny Sąd Administracyjny podjął uchwałę z dnia 24 czerwca 2013 r. [sygn. I FPS 1/13], którą zburzył powszechny ład obowiązujący w zakresie rozliczeń podatkowych na gruncie VAT jednostek samorządu terytorialnego i tworzonych jednostek budżetowych. 

W związku z tym w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury w dniu 1 sierpnia 2013 r. o godz. 10:00 odbędzie się seminarium pt. „Rozliczenie jednostek samorządu terytorialnego w VAT wraz z jednostkami budżetowymi – czyli jak po uchwale NSA w zakresie VAT rozliczać Gminę, które poprowadzi Paweł Kaźmierczak – Partner, doradca podatkowy kierujący Działem Prawa Podatkowego w naszej Kancelarii. 

Celem spotkania jest przede wszystkim przybliżenie potencjalnych skutków prawnopodatkowych uchwały NSA z dnia 24 czerwca 2013 r. [sygn. I FPS 1/13], a także umożliwienie przygotowania się gmin do rozliczeń w VAT wg nowych zasad opodatkowania.

Więcej szczegółów na stronie: TUTAJ.

Zobacz także: