LinkedIn

„Procesy przetargowe w gospodarce odpadowej prowadzonej przez samorządy. Wymiana doświadczeń Polska – Norwegia”

Category News

Dnia 8 października 2013 r. w Hotelu Andersia w Poznaniu odbyło się seminarium pt: „Procesy przetargowe w gospodarce odpadowej prowadzonej przez samorządy. Wymiana doświadczeń Polska – Norwegia” organizowane przez Ambasadę Królestwa Norwegii.
  
Prof. UAM dr hab. Krystian Ziemski w sesji 2 seminarium pt.: PRZETARG PUBLICZNY W GOSPODARCE ODPADAMI wygłosił referat nt. „Wdrażanie nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi w oparciu o przetarg publiczny”. 

Prof. Ziemski  podzielił się fachową wiedzą w zakresie przetargów publicznych (w temacie wskazanym powyżej) jak również mec. Christian Wollin z organizacji Tenders AB, posiadający wieloletnie doświadczenie ze sfery przetargów publicznych w Norwegii i Szwecji, oraz Dyrektor Bjørn Kopstad, kierujący NGR AS, największym norweskim przedsiębiorstwem, zajmującym się zbiórką odpadów komunalnych.

Wśród gości zaproszonych znaleźli się polscy i norwescy samorządowcy, dyrektor Biura ds. Gospodarki Odpadowej w Urzędzie Gminy Skien w norweskiej prowincji Telemark, pani Anne Berit Steinseth, oraz przedstawiciele dwóch wielkopolskich związków międzygminnych, poznańskiego GOAPu i Pilskiego PRGOKu. 

Zobacz także: