LinkedIn

Poznaj nowego prawnika: Karolina Piekarska

Category Z życia kancelarii

W minionym roku mieliśmy przyjemność zaprezentować Wam nasz zespół od nieco mniej formalnej strony w cyklu "Poznaj swojego prawnika".

Jednak z racji tego, że ciągle się rozwijamy i (nie)ziemskich prawników przybywa, wracamy z naszą akcją zapoznawczą.

Dziś przedstawiamy Wam mec. Karolinę Piekarską - prawniczkę z Działu Prawa Cywilnego.

Dołączyłam do (nie)ziemskiego zespołu, bo...

Po zdaniu egzaminu zawodowego przyszedł czas na zmiany J. Zależało mi na znalezieniu stabilnego zatrudnienia, dającego szansę na rozwój, ale i z dobrą atmosferą w pracy.

Zostałam prawnikiem, ponieważ...

W zasadzie z przypadku.  A, że nic nie zdarza się przypadkiem (przynajmniej w moim życiu), to okazało się, że jest to zawód dla mnie. Taki który lubię i który daje mi satysfakcję.

Jak nie prawo, to...

Zostałabym nauczycielką… pewnie przyrody lub biologii.

W swojej pracy najbardziej lubię...

Brak nudy. Każda kolejna sprawa, choć może wydawać się podoba, w rzeczywistości wymaga indywidulanego i kreatywnego podejścia.

Pracę z ludźmi. Jestem dość ekspresyjną i otwartą osobą, więc samotna praca w dłuższej perspektywie nie jest dla mnie. J

Nie samym prawem człowiek żyje, więc...

Dla zachowania równowagi, staram się organizować sobie czas po pracy, a mój pies dba o to, żebym nie zasiedziała się na kanapie. Lubię jogę, bo daje mi wytchnienie i uspokojenie myśli. Dużo satysfakcji przynoszą mi także podróże – te małe, i te duże. Najlepiej z moim partnerem i psem.

Moje (nie)ziemskie miejsce na ziemi to...

Takich miejsc jest wiele… choć pierwsze, które przychodzi mi na myśl, to rodzinny dom na wsi, z pakietem domowych obiadów.

Zobacz także: