LinkedIn

Poznaj nowego prawnika: Beniamin Rozczyński

Category Z życia kancelarii

Dziś przedstawia się Wam Beniamin Rozczyński - miłośnik prawa administracyjnego, Polski szlacheckiej i... świata Star Wars.

Poznajcie kolejnego prawnika w naszej (nie)ziemskiej drużynie.

Dołączyłem do (nie)ziemskiego zespołu, bo...

w przeszłości miałem możliwość zdobycia w Kancelarii pierwszych szlifów prawniczych podczas praktyki jako stażysta i bardzo sobie cenię ten czas. Chciałem także dalej się rozwijać w zakresie prawa administracyjnego.

Zostałem prawnikiem...

bo jako administratywista chciałem poszerzyć swoją wiedzę prawną i zostać doktorem nauk prawnych. Ponadto chciałem zostać pierwszym prawnikiem w rodzinie.

Jak nie prawo to...

najprawdopodobniej zostałbym archeologiem (mało kto wie, że dostałem się na studia archeologiczne na Wydziale Historii UAM) lub wykładowcą historii z zamiłowaniem do okresu Polski szlacheckiej.

W swojej pracy najbardziej lubię...

to, że mogę wykorzystywać i łączyć doświadczenie naukowe zaczerpnięte ze studiów doktoranckich oraz z poprzednich miejsc zatrudnienia, w tym w organach administracji publicznej.

Nie samym prawem człowiek żyje, więc...

wolny czas spędzam z najbliższa rodziną oraz psem Juliuszem. Poza tym od urodzenia jestem fanem świata Star Wars i od 12 roku życia kolekcjonuję książki z nim związane (aktualnie zarówno z nowego, jak i starego kanonu posiadam ich ponad 200!).

Moje (nie)ziemskie miejsce na ziemi to...

nie ma takiego miejsca, aczkolwiek w dalszym ciągu go poszukuję, przemierzając drogi na moim motocyklu - Kawasaki GPZ 600R z ‘91.

Zobacz także: