LinkedIn

Konferencja „Zarządzanie nowoczesnym przedsiębiorstwem komunalnym” w Świeradowie-Zdrój

Category News

W dniach 15-16 stycznia 2015 r. w hotelu Cottonina Villa & Mineral Spa Resort w Świeradowie-Zdrój odbyła się konferencja „Zarządzanie nowoczesnym przedsiębiorstwem komunalnym”, której organizatorem był ABRYS – lider na polskim rynku w obszarze działalności wydawniczej, w organizowaniu konferencji, seminariów i szkoleń.

Podczas konferencji omówiono m.in. rodzaje odpowiedzialności członków zarządu, zakres ryzyka towarzyszący sprawowanym funkcjom, zagadnienia z zakresu optymalizacji kosztów i sprawnego organizowania ich struktury, audyt wewnętrzny, a także kwestie związane z system dobrego zarządzania zespołem i umiejętnościami współpracy z mediami w czasach kryzysu panującego w przedsiębiorstwie.

Pierwszego dnia konferencje rozpoczął dr Jędrzej Bujny – Partner, radca prawny w Dziale Prawa Handlowego w naszej Kancelarii, który przedstawił zagadnienia prawnych aspektów zarządzania przedsiębiorstwem komunalnym, w tym: odpowiedzialność prawa zarządu, zakres ryzyka i ochrona przed nim, odpowiedzialność za zobowiązania podatkowe, zarządzanie majątkiem i odpowiedzialność majątkowa, specyfika branżowo-kapitałowa.

PROGRAM
Zobacz także: