W dniach 12–13 maja miała miejsce Konferencja Rady RIPOK „Trendy i wyzwania w gospodarce odpadami”, zorganizowana w formule interaktywnych wykładów i eksperckiej wymiany doświadczeń.
Naszą Kancelarię reprezentowały mec. Joanna Kostrzewska oraz mec. Edyta Wielańczyk-Grzelak, która podczas swojego wystąpienia omówiła znaczenie planów ogólnych oraz zintegrowanych planów inwestycyjnych dla branży odpadowej.
Rada RIPOK to organizacja zrzeszająca instalacje komunalne i aktywnie wspierająca branżę odpadową w obszarze interpretacji dynamicznie zmieniających się przepisów prawa ochrony środowiska, wymiany doświadczeń oraz wypracowywania efektywnych rozwiązań dla całego systemu gospodarki odpadami.
Z dumą informujemy, że od tego roku nasza Kancelaria pełni rolę Członka Wspierającego Rady RIPOK. Cieszymy się, że możemy być częścią inicjatywy wspierającej rozwój nowoczesnej i odpowiedzialnej gospodarki odpadami.