Wygrana przed Naczelnym Sądem Administracyjnym w sprawie ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w oparciu o tzw. metodę wodną, czyli od ilości zużytej wody.
To kolejny korzystny wyrok NSA uzyskane w sprawach tzw. metody wodnej przy wsparciu naszej Kancelarii.
Zobacz także: