LinkedIn

Kancelaria zwycięzcą w konkursie „Innowacyjna kancelaria” 2014

Category Z życia kancelarii

Z nieukrywaną dumą ogłaszamy, że nasza Kancelaria zwyciężyła w tegorocznej edycji konkursuInnowacyjna kancelaria”, organizowanego przez Krajową Radę Radców Prawnych.

Kapituła Konkursu przyznała nam tytuł „Innowacyjnej Kancelarii” za decyzję o wyraźnym wyeksponowaniu dwóch grup klientów tj. klientów biznesowych oraz klientów samorządowych i podporządkowaniu tym grupom wielu aspektów funkcjonowania kancelarii, co zaskutkowało „wdrożeniem wielu innowacyjnych rozwiązań, m.in.: stworzeniem dwóch submarek dla głównej marki kancelarii, wdrożeniem nowoczesnej, dychotomicznej, ale zarazem zintegrowanej komunikacji zewnętrznej, stworzeniem kilkudziesięciu produktów prawnych oraz wdrożeniem zaawansowanych narządzi wspomagających komunikację zewnętrzną, dotarcie do klientów oraz i ich edukację”.

Tytuł „Innowacyjna Kancelaria 2014” to dla naszego Zespołu ogromne wyróżnienie, ale również zobowiązanie i motywacja do dalszego poszukiwania nowatorskich rozwiązań w obszarze zarządzania Kancelarią, które pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. 

Zobacz także: