LinkedIn

KANCELARIA POWIĘKSZA GRONO PARTNERÓW

Category Publikacje

                                              Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż z dniem 1 października 2013 r. na stanowisko Partnera Kancelarii awansowało dwóch radców prawnych. Dr Jędrzej Bujny oraz Agata Legat.

Jędrzej współpracuje z Kancelarią od 2007 roku. Specjalizuje się w zakresie prawa administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa energetycznego samorządowego, gospodarki odpadami komunalnymi, prawa ochrony środowiska, i farmaceutycznego. Jest doświadczonym trenerem prowadzącym liczne szkolenia dla pracowników administracji samorządowej, a także stałym współpracownikiem Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych. Autor ponad czterdziestu opracowań z zakresu prawa administracyjnego, medycznego i farmaceutycznego.

Agata to nasz wieloletni pracownik. Współpracuje z Kancelarią od 2004 roku. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa administracyjnego, w tym regulacji prawnych dotyczących budownictwa i nieruchomości. Z powodzeniem doradzała przy prowadzeniu inwestycji budowlanych o charakterze mieszkaniowym, usługowym i produkcyjnym. Reprezentuje wywłaszczonych w postępowaniach odszkodowawczych. Jest doświadczonym  pełnomocnikiem w postępowaniach przed organami administracji, wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Swoim doświadczeniem od lat dzieli się w publikacjach na łamach prasy codziennej i fachowej.

Mamy nadzieję, iż powiększający się zespół prawników naszej Kancelarii, stale podnoszących swoje kwalifikacje, będzie stanowić gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Zobacz także: