LinkedIn

JUBILEUSZ: 15-lecie pracy Macieja Kiełbusa – Partnera współkierującego Działem Prawa Administracyjnego

Category Z życia kancelarii

Druga połowa roku 2022 obfituje w wyjątkowe rocznice naszych (nie)ziemskich współpracowników. W dniu 1 października swój jubileusz 15-lecia pracy świętował Maciej Kiełbus, którego zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeśli jednak ktoś z Państwa nie miał jeszcze przyjemności poznać tego pasjonata prawa samorządowego, poniżej podajemy kilka faktów.

Maciej Kiełbus od lat doradza jednostkom samorządu terytorialnego, ich związkom, spółkom komunalnym oraz innym podmiotom samorządowym w sprawach z zakresu ustrojowego prawa samorządowego, legislacji administracyjnej oraz gospodarki komunalnej, w tym gospodarki odpadami komunalnymi. Współpracuje także z podmiotami prywatnymi w sprawach z zakresu prawa odpadowego.

Jest przedstawicielem ogólnopolskich i regionalnych organizacji samorządowych, jak również uczestnikiem licznych konferencji i seminariów dotyczących prawa samorządowego i odpadowego.

Swoją wiedzą dzieli się jako wykładowca na studiach podyplomowych, prowadzący webinaria i szkolenia oraz autor licznych publikacji zarówno naukowych, jak i w prasie codziennej i branżowej. Od lat publikuje również w czasopiśmie Prawo Dla Samorządu, którego jest redaktorem naczelnym.

Jesteśmy dumni z tego, że Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna jest miejscem, w którym Maciej Kiełbus realizuje swoje pasje oraz dzieli się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dziękujemy Maciejowi za lata pracy oraz życzymy wielu sukcesów i kolejnych jubileuszy!

Zobacz także: