LinkedIn

II Międzynarodowa Konferencja z cyklu „Reforma prawa zamówień publicznych. Sektor użyteczności publicznej i PPP”

Category News

W dniach 8-9 października 2015 r. w Łodzi odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja z cyklu „Reforma prawa zamówień publicznych. Sektor użyteczności publicznej i PPP”.

Wśród prelegentów znalazł się publikujący na co dzień na łamach portalu PrawoDlaSamorządu.pl: prof. UAM dr hab. Krystian M. Ziemski - radca prawny, Senior Partner w Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu.

Prof. UAM dr. hab. Krystian M. Ziemski będzie uczestnikiem panelu dyskusyjnego na temat „Problemów sektora  użyteczności publicznej w prawie polskim” oraz wygłosi prelekcję dotyczącą In house w świetle dyrektywy 2014/24/UE – wnioski de lege ferenda”.

Podczas konferencji poruszone zostaną tematy: aktualnych problemów reformy zamówień publicznych, kontroli zamówień publicznych, problemów sektora użyteczności publicznej i PPP w prawie unijnym, PPP i koncesji na roboty budowlane i usługi, a także dobrych praktyk w sektorze użyteczności publicznej i PPP.

Organizatorami konferencji jest Centrum Zamówień Publicznych i Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Katedra Europejskiego Prawa Gospodarczego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Urząd Miasta Łodzi.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na stronie: http://www.konferencjazp2015.pl/.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także: