LinkedIn

Dwie publikacje prawników z naszej Kancelarii w miesięczniku „Przegląd Komunalny”

Category NewsPublikacje

Z radością informujemy, że w najnowszym numerze Przeglądu Komunalnego (nr 2/2016) zostały opublikowane dwa artykuły prawników z naszej Kancelarii.

Artykuł pt.: In house w sektorze komunalnym - wyzwanie na 2016 rok”, którego autorem jest Maciej Kiełbus – Partner w Kancelarii Dr Krystian Ziemski & Partners dotyczy regulacji tzw. zamówień in house w sektorze komunalnym.

Drugą publikacją jest Przegląd prawa” przygotowywany co miesiąc przez prawników z naszej Kancelarii. Artykuł zawiera bieżące informacje o najważniejszych zmianach w prawie: wybrane wyroki i postanowienia sądowe oraz zapowiedzi i komentarze do projektów nowych aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska, a także związanych z gospodarką komunalną

Przypominamy, iż cykl „Przegląd prawa” publikowany jest od stycznia 2015 roku w każdym numerze miesięcznika „Przegląd Komunalny”. Comiesięczna publikacja daje prawnikom naszej Kancelarii kolejną możliwość do regularnego kontaktu z podmiotami zajmującymi się szeroko rozumianą gospodarką komunalną.

Więcej w zakładce PUBLIKACJE.

Zapraszamy do lektury!

 

Zobacz także: