LinkedIn

Awanse prawników w naszej Kancelarii

Category Z życia kancelarii

                                          Miło nam poinformować, iż troje prawników naszej Kancelarii z dniem 1 listopada 2015 r. awansowało na stanowiska Konsultantów i Starszego Konsultanta. 

 

Dominik Goślicki awansował na stanowisko Starszego Konsultanta w Dziale Prawa Podatkowego. Jest radcą prawnym, specjalistą w zakresie prawa podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem podatku dochodowego od osób fizycznych i podatku od nieruchomości.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z Kancelarią Dr Krystian Ziemski & Partners związany od 2007 roku.

Katarzyna Jasińska została Konsultantem w Dziale Prawa Podatkowego. Wpisana na listę doradców podatkowych 16 listopada 2015 r. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w szczególności w zagadnieniach związanych z podatkami dochodowymi oraz podatku od nieruchomości. Zajmuje się bieżącą obsługą prawnopodatkową przedsiębiorców, w tym badaniem prawidłowości ich rozliczeń podatkowych (audyty podatkowe).

W Kancelarii pracuje od 2 lat. W 2013 roku ukończyła administrację oraz Studium Prawa Niemieckiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Piotr Koźmiński awansował na stanowisko Konsultanta w Dziale Prawa Podatkowego. Specjalizuje się w prawie podatkowym ze szczególnym uwzględnieniem podatku od towarów i usług oraz podatków i opłat lokalnych, a także zagadnieniach z zakresu finansów publicznych (w tym dotyczących odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych).

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 2015 r. Z Kancelarią Dr Krystian Ziemski & Partners związany od 2012 r. Swoją wiedzą dzieli się także prowadząc specjalistyczne szkolenia dla pracowników JST.

Serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz także: